niedziela, 24 lutego 2013

małe zmiany :)

Weekend minął błyskawicznie.  Jeszcze w piątek sądziłam, że w niedzielę wieczorem będę miała czym się pochwalić, jednak rzeczywistość okazała się mniej optymistyczna. Przyznam -szczerze, że bardzo wciągnęła mnie technika decoupage. Uwielbiam ją! Nie sadziłam, że tak mnie to wciągnie :) W tygodniu przyszło do mnie ogromne zamówienie materiałów jak szelak, folia złocona, crakle jedno- i dwuskładnikowe, patyna i pasty postarzające w dwóch kolorach oraz pasta strukturalna, nowe serwetki, pędzle etc. I w weekend zaczęła się prawdziwa zabawa i testowanie "nowości" :) A, że ponoć najlepiej uczyć się na małych rzeczach wykorzystałam jajka drewniane. Wypróbowałam co nieco ale najbardziej spodobała mi się praca z konturówką. Oderwać się nie mogłam od tworzenia reliefów.

Ciekawą historię też mam z lakierem pękającym jednoskładnikowym. Pierwszy kupiłam z Idei i zero spękań. Nie wiem dlaczego, ale wyszła mi może jedna mała kreseczka i tyle z pękana. Próbowałam już na różne sposoby i nic.  Postanowiłam zrobić drugi zakup - tym razem z Craft Line i dziś wyszły mi piękne pęknięcia; z wielką satysfakcją patrzyłam na reakcje zachodzące na jajku :) Niestety jajko mi spadło z patyczka i nie mam czym się pochwalać. Zresztą dziś mi wszystko z rąk leciało... widocznie to nie moj dzień ale jak skończę, efektami na pewno będę się chwialić :)

Jak zauważyliście postanowiłam troszkę odświeżyć szatę graficzną bloga. Zrobiło się bardziej ciepło i przyjemnie. Mam nadzieję, że macie podobne wrażenie :)

Miłego wieczoru

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...