poniedziałek, 15 lipca 2013

stary wiatrak w Lędzinie

Witajcie,

Niestety od ostatniego wpisu nie przybyło nowych prac ale za to pojawiły się nowe inspiracje. Jedną z nich jest stary wiatrak w Lędzinie. 
Dziś wróciliśmy z mężem z dosłownie 3 dniowej wyprawy nad morze. Niestety przez trudny dojazd (korki) i prawie 8 godzinnej jeździe, tylko w niedzielę mogliśmy przejść się wzdłuż niechorskiej plaży i stopy zanurzyć w wzburzonym morzu. Popołudniu pogoda już nam nie dopisała i upajaliśmy się ciepłą herbatką i muzyką na żywo w restauracji.

Czasami warto gdzieś pojechać, coś nowego zobaczyć i pomyśleć... Uwielbiam takie wypady. Zabrzmi to znowu tajemniczo ale pojawiły się nowe pomysły :) Póki co jestem na etapie "burzy myśli", a co z tego wyjdzie, okaże się w niedługim czasie... i ten piękny wiatrak... Ta cudowna biel, która go wyróżnia. To dzięki niej nietrudno go dostrzec wśród otaczających go pól i zieleni. Ale wyróżnia go jeszcze coś; duch przeszłości. Miałam okazję poznać te miejsce bliżej, bo i w dzień i w nocy, i rano i wieczorem. Kto wie, morze powstanie kolejny obraz zainspirowany, tym, nadmorskim zabytkiem? Dobranoc:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...