czwartek, 19 września 2013

w zielonym klimacie -podkładki

Witajcie,

Przede wszystkim dziękuje, że tu zaglądacie. Jest mi niezmiernie miło :)

Czas leci bardzo szybko, urlop zleciał i już prawie tydzień w pracy za mną. W drugim tygodniu urlopu pojechaliśmy do Bukowiny Tatrzańskiej. Naładowałam akumulatory, odpoczęłam i przemile spędziłam czas u boku ukochanej osoby :) Kocham góry. Pogodę mięliśmy bardziej jesienną niż letnią; dosłownie jeden dzień mieliśmy słoneczny, zaś pozostałe dni w kratkę trochę słońca trochę deszczu. Pomimo kapryśnej aury zwiedziliśmy Bukowinę oraz Morskie Oko, którego kolor w odcieniach turkusu dosłownie zaparł mi dech w piersiach. Potykając się o kamienny szlak, prowadzący wokół jeziora podziwiałam zmieniające się turkusy wody w zależności od światła jakie nań padało. A słońcu na pewno wygląda jeszcze cudowniej.
Mieliśmy też nie lada przygodę w górach. Dosłownie zgubiliśmy się schodząc z głównej drogi na ścieżki wyjechanie przez traktory. Niestety ścieżka prowadziła donikąd; dosłownie nagle się skończyła. Musieliśmy (przygotowani na spacer a nie ekspansję górską) przedzierać się przez jakieś opuszczone miejsca, pastwiska,rzeczkę, lasy, chaszcze i ogrom błota. To było hm... na tamtą chwilę mało zabawne ale teraz wspominam to z uśmiechem na twarzy. Bukowina to wspaniałe miejsce, piękne widoki ale moim zdaniem ma jeden minus - brak szlaków. Wszystkie praktycznie prowadzą wzdłuż ruchliwej drogi (jednej, drugiej), bez porządnego pobocza ani chodnika. To duży minus i bywa naprawdę niebezpiecznie. Druga sprawą jest, że pojechaliśmy odpocząć a tymczasem mnie dobijał jazgot przejeżdżających aut.
Ale czas urlopowy spędziliśmy maksymalnie i fantastycznie a uśmiech z twarzy nie może mi zajść. Jestem szczęśliwa.

Obiecałam zdjęcia skończonych podkładek pod kubek. Niestety siadł nam komputer tuż przed wyjazdem i praktycznie do dziś byłam odcięta od świata. Tu również wykorzystałam technikę na cukier, pobawiłam się cieniami, stemplami. A oto efekty mojej pracy.

Miłego wieczorku!

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...