poniedziałek, 13 stycznia 2014

Zimowe Candy w Szkatułce Inspiracji

Witajcie kochani w Nowym Roku!

Wybaczcie moją nieobecność ale po świętach dopadło mnie małe lenistwo... Do mojej kolekcji dzieł dekupażowych dołączyła niciarka w stylu shabby chic i herbaciarka. Ale o tym kiedy indziej :)

Z okazji Nowego Roku i wyjątkowo ciepłej zimy mam dla Was noworoczną niespodziankę: pierwsze CANDY w Szkatułce Inspiracji! :) Do wygrania dwa śliczne, zimowe lampiony mojego wykonania.

Zasady udziału w zimowym Candy:

1. Konkurs trwa od dziś, czyli 13.01 do 31.01.2014r. do godz. 24.00. dla publicznych obserwatorów bloga http://szkatulkainspiracji.blogspot.com/ lub obserwujących profil na FB https://www.facebook.com/Szkatulkainspiracji 2. Jeśli prowadzisz blog a  nie ma Ciebie jeszcze w gronie obserwujących - dopisz sie prosze do grona obserwujących.
jeśli prowadzisz blog, a nie ma Ciebie jeszcze, dopisz się proszę - See more at: http://rustykalnydom.blogspot.com/2013/08/niebieskie-candy.html#sthash.IUp87MhF.dpuf
jeśli prowadzisz blog, a nie ma Ciebie jeszcze, dopisz się proszę - See more at: http://rustykalnydom.blogspot.com/2013/08/niebieskie-candy.html#sthash.IUp87MhF.dpuf
jeśli prowadzisz blog, a nie ma Ciebie jeszcze, dopisz się proszę - See more at: http://rustykalnydom.blogspot.com/2013/08/niebieskie-candy.html#sthash.IUp87MhF.dpufZapisz się do obserwatorów Szkatułki Insporacji, jeśli jeszcze nie obserwujesz.
Ci, którzy nie mają bloga mogą dołączyć do zabawy na FB.  

4. Udostępnij podlinkowany baner z moim candy u siebie na pasku bocznym. Jeśli bierzesz udział w zabawie przez FB proszę o udostępnienie informacji o zabawie.  


4. Wpisać w komentarzu chęć udziału, podając adres bloga, na którym wstawiliście banerek lub zaznaczyć, że na FB + imię i pierwsza litera nazwiska
5. Losowanie odbędzie się 01.02. br. a nagroda wysłana do szczęśliwca w ciągu 3 dni.  
Serdecznie zapraszam do zabawy!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...